Vakantie op jouw manier
Vakantie op jouw manier
Spanje / Andalusië / Alhaurin el Grande

Finca del Gecko - Alhaurin el Grande

02 okt 2023
4 pers - 8 dagen - p.p. vanaf
€738 *

*Exclusief kosten per boeking: Reserveringsbijdrage € 37,50 Calamiteitenfonds € 2,50.Evt:Ter plaatse te betalen kosten staan bij de beschrijving.

Informatie over Finca del Gecko

Gastvrije B&B midden in de rust en de natuur 
 
Heerlijk wandelen in natuurgebied Las Lomas
Blijf maar lekker zitten op je eigen terras aan je eigen tafel; Monique en Leslie brengen je daar zo een heerlijk uitgebreid ontbijt. Hoor je de vogels? Voel je de rust en de ochtendzon op je hoofd? Zie je het helderblauwe water van dat uitnodigende zwembad en de mooie natuur om je heen? Wat een heerlijk begin van de dag hè? Weten jullie al wat jullie vandaag gaan doen? Je zou kunnen denken aan wat boodschapjes doen in Alhaurin el Grande en daarna lekker naar één van de vele stranden die de Costa del Sol rijk is. Of een mooie wandeling door Las Lomas, het natuurgebied waar Finca del Gecko middenin ligt. 
 
Witte dorpen 
Er zijn verder veel andere leuke uitstapjes te bedenken. Een greep uit de vele mogelijkheden is Mijas. Mijas bereik je via een mooie rit van 16 km door de bergen. Dit is één van de juweeltjes van de Costa del Sol. Als je door de smalle klinkerstraatjes van dit Andalusische witte dorp wandelt, kun je begrijpen waarom het zo’n geliefd dorp is voor buitenlanders die een tweede huisje in Spanje ambiëren. Het dorp huisvestte door de jaren heen vele schilders en schrijvers die zich lieten inspireren door deze mooie omgeving. Daarnaast is er een mooie botanische tuin (La Muralla) met een uitzichtpunt waar vandaan je zelfs tot Gibraltar kunt kijken. 
 
De hele dag op pad
Een klein uurtje rijden en je bent in Istán. Als je aan komt rijden en Istán in de verte zo tegen de berg aangeplakt ziet liggen, ziet het dorp er zeer schilderachtig uit. Je zult op het qua uitzicht mooiste punt langs de weg een mirador tegenkomen. Daar kun je de auto parkeren zodat je na al dat gekronkel op je gemak even van het uitzicht kunt genieten. Istán is een klein charmant dorp dat uit een doolhof van straatjes bestaat. Het is ook een traditioneel dorp waar je tijdens de siësta praktisch niemand zult tegenkomen. Op het dorpsplein zie je naast de kerk een klein familierestaurantje waar je eerlijke, traditionele gerechten op de menukaart zult vinden. Misschien leuk om hier de lunch te gebruiken, maar je kunt er ook alleen een kop koffie bestellen. In Istán zie je op verschillende plekken fonteintjes. Het water is drinkbaar (en koel!). De omgeving van Istán is schitterend. Er is een uitgebreid wandel/fietspadennet aangelegd. Na de lunch zou je een stukje terug kunnen rijden om in de omgeving van het stuwmeer een wandeling te maken. 
 
2-persoonskamer Morado, Azul en Verde (2 personen) incl. ontbijt 
  1. Woonruimte met zitje 
  2. Slaapkamer met 2-persoonsbed  
  3. Badkamer met inloopdouche, toilet en haardroger 
  4. Airco/verwarming
  5. Wifi 
  6. Privé terras met terrasmeubilair 
 
Casita - vrijstaande 2-kamer casa (2-4 personen) incl. ontbijt
  1. Woonkamer met zithoek (prima sofabed 160x200 cm)
  2. TV
  3. Aparte slaapkamer met 2-persoonsbed
  4. Badkamer met inloopdouche, toilet, haardroger
  5. Prive terras met veel privacy aan de achterzijde

Deze casita is te boeken van 1 juni - 1 oktober

 

Faciliteiten 

  1. Tuin met verschillende zitjes
  2. Zwembad 10x5 m
  3. Zonneterras met terrasmeubilair 
  4. Buitenkeuken/Poolbar/honestybar 
  5. Babybedje/kinderstoel op aanvraag
  6. Schoonmaak dagelijks
  7. Wisseling linnengoed 1 x per week
  8. Wisseling handdoeken indien gewenst dagelijks 
  9. Ook glutenvrij ontbijt mogelijk – op aanvraag
  10. Parkeergelegenheid op eigen terrein
  11. Makkelijk begaanbare toegangsweg
 
Ook naar Finca del Gecko? Karin verzorgt het graag voor je. 
 

Lees meer

In het kort:

  • Inclusief vlucht en huurauto
  • Afstand luchthaven: 29 km
  • Afstand tot dorp: 3,5 km - restaurant 2 km
  • Afstand tot strand: 22 km
  • Zwembad: ja
  • Verblijf op basis van logies & ontbijt
  • Wifi: ja
Deel accommodatie

Deel deze accommodatie op social media

Klik op een van de social media buttons om deze accommodatie te delen.

Deel via E-mail

Via onderstaand formulier verstuur je deze accommodatie eenvoudig naar jouw eigen e-mail adres en eventueel ook naar dat van familie, vrienden en/of kennissen.





Accommodatie versturen

De ingevulde gegevens worden niet verstrekt aan derden of gebruikt voor nieuwsbrieven.

E-mail verzonden

Bedankt, het bericht is verzonden.

Venster sluiten
Kleinschalige accommodatie Altijd inclusief vlucht, verblijf en huurauto Weg van de massa

Prijzen & boeken

Vertrek

Reisgezelschap
Kinderen Kinderen (2 t/m 11 jaar)
Baby's (0 t/m 1 jaar)

Kamertype(s)

Verzorging

Vertrekplaats

Aankomstplaats

Autohuur

Prijzen en vertrekmogelijkheden

Paar dagen eerder Paar dagen later

De prijzen in de tabel zijn per persoon exclusief administratiekosten (€ 37,50) en Calamiteitenfonds (€2,50). De prijzen in de tabel zijn inclusief vliegreis, accommodatie en huurauto. Eventuele kortingen/toeslagen worden automatisch in de prijsberekening verrekend. Let op: prijzen kunnen door updates afwijken van de totaalprijs in het totale prijsoverzicht rechts in het scherm. Bagage en verzekeringen kunnen in stap 2 worden bijgeboekt. De prijs in het prijsoverzicht rechts in het scherm is de definitieve prijs.

Jouw reisgegevens

Maak een keuze uit de prijstabel om een volledig prijsoverzicht te krijgen!

Groet, Karin

*Exclusief kosten per boeking: Reserveringsbijdrage € 37,50 Calamiteitenfonds € 2,50.Evt:Ter plaatse te betalen kosten staan bij de beschrijving.

Wil jij je volgende vakantie bijzonder maken?

Blijf dan op de hoogte van de laatste aanbiedingen en het laatste nieuws